Diagnostika páteře - BODY ANALYZER

 

Body analyzér je diagnostický softvare, který pomůže profesionálnímu  instruktorovi, lékaři, fyzioterapeutovi apod. tvořit a sledovat cvičební a jiné programy na zlepšení stavu pohybového aparátu:

1. Odstranění bolesti páteře, kloubů a svalů

2. Redukce váhy a formování postavy

3. Budování svalstva a symetrie postavy

Manuál  jednoduchým způsobem ukáže jak správně diagnostikovat pohybový aparát, postavení páteře a svalstva. Na základě měření určit proporce a trofiku svalů, jejich případnou nerovnováhu, držení těla. Diagnostika je určená pro běžné lidi i pro sportovce.

Snahou každého profesionála je vytvořit pro klienta (pacienta)  kvalitní individuální cvičební program šitý na míru. Abychom mohli takovýto program vůbec vytvořit, musíme klienta na začátku změřit a následně porovnávat účinnost cvičení.

Obrovské možnosti dává program k využití ve zdravotnictví, sportu, školství a fitness, všude tam, kde se chce odborně řešit zlepšování zdraví i postavy a realizovat preventivní programy.

Pokud máte zájem o zakoupení tohoto programu a více informací, klikněte na obrázek baneru a přejděte na prodejní stránky. Můžete nás rovněž kontaktovat na našich emailových adresách, rádi Vám informace poskytneme.